REDD i Finne rozpoczyna ekspansję europejską

REDD to firma z branży Real Estate Digital Data, która stworzyła największą i najbardziej zaawansowaną bazę danych rynku nieruchomości komercyjnych w tej części Europy.

Przez ostatnie 4 lata platforma zmienia sposób, w jaki myślimy o nieruchomościach, kładąc podwaliny pod transparentny i innowacyjny sektor. Wykorzystując ogromne zbiory danych, informacje mogą być praktycznie analizowane w czasie rzeczywistym, umożliwiając profesjonalistom branżowym podejmowanie świadomych decyzji.

Platforma nie tylko dostarcza danych, ale również oferuje narzędzia ułatwiające wielowymiarową analizę i optymalne wykorzystanie informacji.

Na fali zeszłorocznej rundy inwestycyjnej firma uruchomiła serwisy na Czechy, Węgry, Rumunię i Słowację. Użytkownicy z tych krajów mogą na razie korzystać z dostępu do bazy budynków magazynowych. Narzędzie w każdym z krajów jest dostępne w lokalnym języku.

Dzięki wykorzystaniu zintegrowanej bazy danych możliwy jest dostęp do obiektów na wszystkich rynkach, niezależnie od domeny, z której korzysta użytkownik. Dzisiaj jest to blisko 3,6 tys. budynków, zlokalizowanych w pięciu krajach.

W ramach grupy działają dwa podmioty: pierwszym jest platforma Finne czyli platforma wynajmu nieruchomości/biur, a drugim – oparta na danych i technologii platforma Redd, przeznaczona dla profesjonalistów z branży nieruchomości komercyjnych. 

Firma rozwija się na fali wzrostów na rynku nieruchomości w Polsce gdzie ceny nieruchomości w ciągu ostatnich kilku lat wzrosły nawet o 30%.

comments powered by Disqus