Usprawnij proces sprzedażowy
w swojej firmie

Wdrażamy i integrujemy system CRM Pipedrive.

wybrani klienci:

24h

+20 projektów

+50%

do rozpoczęcia projektu

zrealizowanych dla klientów

efektywność prac

Historie klientów

Ukończone projekty i historie naszych klientów

Świetna i pomocna firma, fenomenalna robota

Patryk Cieśluk
IT Manager w TGL Poland

Skorzystaliśmy z wdrożenia CRM firmy SoftwareSupp. Ta firma wie co robi. Są bardzo pomocni i skupieni na wynikach/rezultatach. Oferują profesjonalny proces wdrożenia wraz z finalnym szkoleniem. Nasz zespół zrozumiał oprogramowanie tak samo jak Oni zrozumieli nasze potrzeby. Dobra robota!

Partner technologiczny godny polecenia

Marcin Zieliński
Szef sprzedaży w Grupa Terytorium

SoftwareSupp jest świetnym partnerem solidnego i godnego zaufania partnera. Ich proces wdrożeniowy dla naszego 10-osobowego zespołu był bardzo efektywny, dobrze zorganizowany i szybki. Po wdrożeniu mogliśmy realnie liczyć na ich wsparcie i support co tylko potwierdziło ich profesjonalne podejście do klienta i procesu wdrożeniowego.

Wdrażaliśmy Pipedrive dla klientów w polsce i za granicą:

Zwiększ sprzedaż w firmie nawet o 30%
Używaj CRM do optymalizacji procesu sprzedażowego i zwiększania sprzedaży

Optymalizuj proces sprzedaży w firmie dzięki systemowi CRM i używaj technologii do szybszej kwalifikacji leadów sprzedażowych i identyfikacji najbardziej prawdopodobnych szans sprzedaży oraz identyfikacji tych o największej wartości.

Organizuj pracę zespołów sprzedażowych
Używaj CRM do nadzorowania pracy zespołów sprzedażowych, zwiększaj efektywność

Zwiększaj efektywność dzięki lepszej organizacji pracy zespołów sprzedażowych, ustawianiu celów sprzedażowych oraz raportowaniu pracy handlowców w firmie.

Rozpocznij wdrożenie w 24h, zakończ w 1 miesiąc
korzystaj z wdrożonego systemu CRM w mniej niż 1 miesiąc

Rozpocznij projekt wdrożeniowy w 24h od otrzymania estymacji, otrzymaj wsparcie dedykowanego eksperta i przeprowadź wdrożenie w swojej firmie w mniej niż 30 dni.

Integracja i wdrożenie CRM Pipedrive

Wdrożenie systemu Pipedrive CRM pozwalająca zwiększać sprzedaż i oszczędzać czas na manualnych czynnościach.

Integracja Pipedrive z bazami danych oraz źródłami leadów sprzedażowych

Zintegruj Pipedrive ze stroną internetową, social media, automatyzacją email oraz procesem customer service. Automatyzuj proces wpisywania leadów sprzedażowych oraz przydzielania leadów. Migruj dane z innych systemów i używaj kontekstowych informacji, aby zwiększać sprzedaż nawet o 30%.

Usprawnij proces identyfikacji i szacowania leadów sprzedażowych

Zintegruj CRM Pipedrive z technologią do szacowania leadów sprzedażowych, pozwalającą na identyfikację najbardziej prawdopodobnych leadów, realnie otwierających kampanie mailowe/marketingowe i zainteresowanych Twoim produktem.

Automatyzuj proces i oszczędzaj czas na wpisywaniu danych

Używaj automatyzacji workflow i zamieniaj manualne czynności, takie jak wpisywanie danych oraz mailing w automatyczne czynności, pozwalające Ci oszczędzać czas, kończyć pracę wcześniej i skupić się na najważniejszych celach biznesowych.

Zintegruj Pipedrive ze swoją technologią

Połącz CRM Pipedrive z procesem customer service, systemem do mailingu oraz ERP za pomocą integracji natywnych, Zapier lub integracji przez custom API. Maksymalizuj wykorzystanie swojego systemu CRM i analizuj dane w jednym miejscu.

Analizuj dane sprzedażowe w swoim CRM i optymalizuj proces sprzedażowy oraz marketingowy

Zintegruj Pipedrive z oprogramowaniem analitycznym takim jak Tableau, Klipfolio, pomagając Ci wykorzystać jak najlepiej dane w Twoim systemie CRM. Wyświetlaj KPI dla swoich zespołów, analizuj dane i zwiększaj sprzedaż modyfikując proces. Połącz system CRM z Excel dzięki wykorzystaniu custom API i aktualizuj wykresy automatycznie.

Zintegruj Pipedrive z kampaniami outbound, twórz deale sprzedażowe na podstawie klików i odpowiedzi

Połącz swoje kampanie outbound z systemem CRM, twórz leady sprzedażowe "on-click" i otrzymuj powiadomienia zależnie od kliknięć w mailach i odpowiedziach na kampanie w swoim systemie CRM. Zwiększaj konwersję poprzez skrócenie czasu reakcji i oszczędzaj czas skupiając się na wartościowych leadach.

Zintegruj Pipedrive z newsletterami, połącz ze stroną internetową i identyfikuj wejścia

Zintegruj Pipedrive z systemem do newsletterów i monitoruj efektywność kampanii mailowych w systemie CRM. Oceniaj leady sprzedażowe na podstawie otwarć, klików i odwiedzin strony. Identyfikuj najbardziej prawdopodobne leady sprzedażowe i dodawaj je do swojego procesu sprzedażowego.

Uzyskaj wycenę
Twój support powdrożeniowy i rozwój Pipedrive

Twój biznes zmienia się i ewoluuje każdego miesiąca. Z nami możesz być pewien, że Twój CRM rozwija się razem z Twoją firmą.

Wraz z supportem powdrożeniowym otrzymuj regularne dawkę nowości od Pipedrive i zaplanuj rozwój technologii w Twojej firmie, która pozwoli na wzrost sprzedaży i optymalizację czasu i kosztów.

Rozpocznij Twój support CRM

Często zadawane pytania

Częste pytania nt. wdrożeń Pipedrive CRM.

1.  Co to jest CRM?

CRM to oprogramowanie do zarządzania sprzedażą w firmie w jednym miejscu. Pozwala strukturyzować procesy sprzedażowe, zarządzać kontaktami oraz trzymać wszystkie informacje nt. firmy. Umożliwia również automatyzację pewnych czynności sprzedażowych, np. powiadomi Cię o odwiedzinach strony internetowej przez Twój lead sprzedażowy lub o otwarciu korespondencji email lub oferty.

2. Co to jest Pipedrive?

Pipedrive to rozwiązanie CRM skupione na automatyzacji i przyjazności dla użytkownika. Łatwo integruje się z innymi rozwiązaniami, pomagając wykorzystać technologię używaną w biznesie.

3. Czy mogę wypróbować Pipedrive za darmo?

Tak, możesz wypróbować Pipedrive przez 30 dni za darmo (standardowo to 14 dni) używając poniższego linka albo wpisując kod af-picksaas w sekcji "płatności" w panelu użytkownika Pipedrive.

-> Link do rozszerzonej 30-dniowej wersji próbnej Pipedrive

4. Ile kosztuje oprogramowanie i wdrożenie?

Nasze plany supportowe/wdrożeniowe są estymowane indywidualnie w zależności od wielkości projektu.

Cena Pipedrive zaczyna się od $15 za użytkownika miesięcznie. Możliwa jest również opłata roczna z góry po zniżce.

5. Dlaczego Wasze usługi są lepsze? Jakich efektów można się spodziewać po wdrożeniu w kontekście sprzedaży i oszczędzonego czasu?

Dostarczamy poniższe punkty wartości w porównaniu z innymi firmami wdrożeniowymi:
- Oferujemy usługi w ramach dedykowanej platformy pozwalającej na szybszą i bardziej efektywną współpracę z wdrożeniowcem
- Monitorujemy jakość usług za pomocą systemu monitorowania jakości
- Przeprowadzamy wdrożenia szybciej dzięki procesom wdrożeniowym wypracowanym podczas współpracy z klientami

Efekty wdrożeń różnią się zależnie od przypadku, ale dla niektórych klientów poprawne wdrożenie CRM to nawet 30 procentowy wzrost sprzedaży, 2x wzrost konwersji leadów sprzedażowych oraz setki godzin oszczędzonych na manualnych czynnościach.

6. Czy Pipedrive ma wbudowany system do dzwonienia lub integruje się z systemami do call center?

Tak, Pipedrive ma wbudowany system do telefonowania pozwalający wykonywać telefony z poziomu CRM (zarówno desktop jak i mobile), raportować dane na temat wykonanych telefonów, nagrywać telefony i przetrzymywać je w systemie CRM.

Pipedrive integruje się również z systemami call center.

7. Czy Pipedrive pozwala na śledzenie aktywności sprzedażowych zespołu handlowego?

Tak, Pipedrive pozwala na śledzenia aktywności i raportów zespołów sprzedażowych, takich jak ich aktywności, cele sprzedażowe, podzielone na jednostki, zespoły, działy.

8. Czy w Pipedrive mogę generować raporty i jakie informacje mi One dostarczą?

Pozwala On zatem analizować aktywności, wyniki sprzedażowe, efektywność zespołów, prawdopodobieństwo szans sprzedaży, prognozować sprzedaż i mierzyć postęp w procesie sprzedażowym.

Tak, Pipedrive pozwala na generowania raportów na podstawie danych przetrzymywanych w systemie CRM.

9. Czy Pipedrive pozwala na kwotowanie/ofertowanie?

Integruje się również z różnymi rozwiązaniami do kwotowania/ofertowania, takimi jak QuoteWerks, PandaDoc, pozwalając na wymianę danych pomiędzy systemem CRM, a systemem do ofertowania.

Pipedrive oferuje system do ofertowania dzięki integracji z Google Docs.

10. Czy Pipedrive pozwala na fakturowanie?

Pipedrive nie ma wbudowanego systemu do fakturowania, ale integruje się z rozwiązaniami do fakturowania, takimi jak Xero czy Fakturownia.

Dzięki integracji, dane będą przekazywane pomiędzy systemami i pozwolą na łatwe fakturowanie klientów wykorzystując dane znajdujące się w Pipedrive.

Uzyskaj wycenę

Wdrażaliśmy CRM dla klientów w polsce i za granicą:

Thank you! We're looking forward to staying in touch!
Oops! Something went wrong or your email is already in our database.